Full House comeback

‘Full House’ celebrity Candace Cameron Bure feedback on terminated showrunner Jeff Franklin

‘Full House’ ünlü Candace Cameron Bure festival göstericisi Jeff Franklin hakkındaki geribildirim

“Full House” yaratıcısı Jeff Franklin’in Netflix’in “Full  House” un göstericisi olarak görevden alınmasının hemen ardından, kadın oyuncu Candace Cameron Bure, skandalı herkesçe tartışan ilk oyuncu oldu.
Entertainment Tonight, Elton John Yardım Vakfı Oscar’daki 41 yaşındaki ünlüle süpürüldü. Oscar Weekend’deki partiye bakarken, Franklin’i bir kişi ve profesyonel olarak savundu ancak Netflix’in kendisini ortadan kaldırma kararıyla temas kurmamak için durdu. rolüyle ilgili soruyu sordu.

“Jeff çok sevimli bir arkadaş ve harika bir gösteri adamı ve hepimizden kaçırılmış olacak” dedi. “Ancak şov devam etmeli. Bunu yapacağız ve insanların harika bir sezon geçirmesini diliyoruz. “

Daha önce de belirtildiği gibi, Netflix serisini yapan birçok kişi, Franklin’in sözlü olarak kötüye kullandığı ve kendi aşk hayatına sahip olmak için cinsel olarak açık nedenler de dahil olmak üzere yazar odasında uygunsuz geribildirimler sunduğundan şikayetçiydi. Ayrıca görünüşe göre tarihli kadınları düzenine getirdi ve onlara küçük işlevler sunmaya başladı. Variety’nin bildirdiği gibi, Franklin’in herhangi bir işçiye cinsel tacizde bulunması ya da gerçekten saldırması yönünde herhangi bir suçlamanın bulunmadığı belirtilmelidir.

Franklin’in avukatı kendisine yöneltilen herhangi bir sorunun farkında olmadığını reddederken, bir Netflix sözcüsü daha önce Fox Information’a yaptığı konuşmada, atışlarının favori sitcom canlandırmasının dördüncü sezonunu etkilemeyeceğini ve ünlü Bure’ın DJ Tanner rolünü tekrar göstereceğini söyledi.

Bure, dördüncü sezondan 2018 yılına kadar bir süre düşmesini beklediğini de belirtti. Ancak şu an Netflix tarafından hiçbir şey doğrulanmadı.